Gunshield CLP a Gunshield BFG

Cena: Od 100,- Kč

MÁTE ZÁJEM? Kontaktujte nás:

GUNSHIELD™ CLP® je technologicky vyspělý prostředek nové generace primárně určený pro údržbu všech kovových dílů zbraní. Je nejvyšší možnou ochranou proti opotřebení, nečistotám a vlhkosti (včetně slané vody).
GUNSHIELD™ CLP® disperguje zbytky kovů z projektilů ulpěné na stěnách hlavní, odstraňuje usazeniny a zbytky střelného prachu, rozpouští předchozí konzervační prostředky a použitá maziva. Současně nanáší na povrch mikro vrstvu obsahující mazací složky, inhibitory koroze a proti adhezní prostředky.
Nová technologie tixotropního mazání prostředku GUNSHIELD™ CLP® zajišťuje maximální snížení tření mezi pohyblivými částmi. Povrchový mikrofilm odpuzuje nečistoty, prach a vodu. První výstřel po použití GUNSHIELD™ CLP® je ovlivněn minimálně.
Při opakovaném používání GUNSHIELD™ CLP®  vykazuje snažší následnou údržbu a prodlužuje životnost ošetřeného materiálu.

GUNSHIELD™ BFG GUN OIL je speciální směs vysokojakostních olejů a dalších aditiv. Je určen pro mazání, základní čištění a údržbu kovových dílů všech druhů zbraní. GUNSHIELD™  BFG GUN OIL má odmašťovací a mycí schopnost, vysokou vzlínavost, výborně proniká i do malých mezer, jako jsou např. těsné kluzné části závěrů zbraní, spoušťových mechanismů atp. Narušuje a rozpouští korozi. Současně vytváří olejový mikrofilm a chemickou protikorozní vrstvu, která má excelentní dlouhodobé kluzné vlastnosti díky nimž snižuje tření jednotlivých částí na minimální úroveň. Prostředek částečně zasychá, takže po aplikaci zvyšuje svoji viskozitu, dále nestéká a vytváří na povrchu tenký ochranný film. Nenarušuje povrchovou úpravu a plastové díly zbraní . Neobsahuje silikon a teflon.

 

Balení a ceny:

  • GUNSHIELD™ CLP ® SP 200 ml  – 230,-
  • GUNSHIELD™ CLP ® KA 100 ml  – 185,-
  • GUNSHIELD™ CLP ® MR 100 ml  – 185,-
  • GUNSHIELD™ CLP ® KA 50 ml  – 120,-
  • GUNSHIELD™ BFG GunOil SP 200 ml  – 190,-
  • GUNSHIELD™ BFG GunOil KA 50 ml  – 100,-

SP – SPRAY KA – VLOŽKA S KAPÁTKEM MR – MECHANICKÝ ROZPRAŠOVAČ

 

Následující stránky obsahují materiály týkající se prodeje střelných zbraní a střeliva. Potvrzuji, že jsem starší 18 let, držitel Zbrojního průkazu nebo Zbrojní licence.